Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
Bosul1234
Mesaje : 10
Data de înscriere : 04/10/2017

gogu247891012345 - 20 ore - Los vagos  Empty gogu247891012345 - 20 ore - Los vagos

Mar Oct 10, 2017 5:49 pm
1.Nickname pe server:gogu247891012345
2.Nume real:Edi
3.Cati ani ai:9
4.De unde esti:Valcea
5.Ai 5 ore jucate:Desigur, chiar mai multe
6:Poza stats:https://imgur.com/a/Bojd8
7.Descriere personala minim 10 randuri:Ma numesc Edi am 9 ani sunt din Valcea sunt foarte social, prietenos imi place sa ma joc SA:MP CS:GO, imi place server-ul Darkzone iubesc Metin 2 hobby-urile mele prefereate sunt a ma uita la Naruto sa ma joc SA:MP, CS:GO sa ma joc pe afara, sa ma plimb cu prieteni, sa ma uit la televizor, sa ma joc pe xbox, sa stau 10 ore pe Darkzone, sa ma uit la animeuri, sa ma uit pe forum-ul Darkzone Hobby-urile mele care nu imi place: sa ma duc la scoala, sa scriu teme, sa scriu la scoala, sa stau afara cand ploua sa nu ma joc pe calculator, sa fac treaba, sa nu am bani cand ma duc la scoala, sa am sandwich cand ma duc la scoala, sa dorm invelit sau cu haine mai ales cand e cald,sa port sapca, ca uneori trebuie sa il las pe fratele meu la calculator, sa stau afar de-la calculator cand ma mai da mama afara,cand domnu meu de-la scoala il suna pe mama si nu ma mai lasa la calculator 2 saptamani, sa ma uit in oglinda sa vad cat de urat sunt, sa fiu respins in aplicatii de leader, helper, sa mise strice calculator-u, sa mi-se strice mouse-ul, sa mise strice tastatura, ca iau note foarte mici la scoala, cand din greseala scriu ceva gresit la scoala si iau 2, cand colegi mei de-la scoala sunt prostii si dau in mine, sa am putini bani la scoala gen 1 leu, sa iau ban pe server-ul Darkzone, sa iau ban pe clash royale, cand se ia curentu sa nu mai sparg usa de-la camera, cand nu iau diploma la scoala, sa nu ma uit pe youtube, cand uita microbuzu sa ma ia de acasa la scoala,sa imi rupa pisica perdeaua, sa imi fac cicatrice la ochii, sa iau remove de-la admin sau helper sau leader, sa imi dea pisica cu labuta ei in calculator sa mil zgarie
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?:Da
9.Zi Faction History-ul tau:Am fost doar in Ballas
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Desigur.
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]:Desigur.
Anti17
Anti17
Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/09/2017

gogu247891012345 - 20 ore - Los vagos  Empty [ACCEPTAT]

Mar Oct 10, 2017 5:59 pm
Ai 24 de ore sa ma contactezi pe mine sau pe xraven_online.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum