Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
JustCaff
Mesaje : 1
Data de înscriere : 07/10/2017

JustCaff - 3 ore jucate - Factiunea: Grove Street Empty JustCaff - 3 ore jucate - Factiunea: Grove Street

Lun Oct 09, 2017 7:26 pm
1.Nickname pe server:JustCaff
2.Nume real:Alberto
3.Cati ani ai:10
4.De unde esti:Bucuresti
5.Ai 5 ore jucate:Da
6:Poza stats:nu pot da link
7.Descriere personala minim 10 randuri:Ma numesc Alberto, am 16 ani, si locuiesc in Bucuresti. Pasiunea mea pe langa SAMP este Skate-ul, tot timpul cand sunt liber, ma duc cu prietenii si ne plimbam impreuna. Practic acest sport de aproximativ 3 ani, si ma intreb spre profesionist deja. Consider ca am cei 7 ani de acasa, stiu sa ma comport in societate si nu fac de rusine pe cei care ies cu mine. Nu sunt genul de copil no lifer care sta non-stop pe calculator, am si eu viata sociala, imi place sa ies pe afar cu prietenii/prietenele, sau cum am zis mai sau sa ies cu skate-ul. Ca orice copil de 16 ani, imi place distractia, sa plec prin cluburi etc. Sunt o fire prietenoasa, imi place sa ajut jucatorii incepatori, pentru ca stiu ca si eu am fost asa. Si ca sa nu o lungim prea mult, cam acesta am fost eu.
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?:Da
9.Zi Faction History-ul tau:Grove Street
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Da
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]:
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum