Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
JIGGY
Mesaje : 3
Data de înscriere : 08/10/2017

CERERE LIDER NATIONAL GUARD - 0 ORE JUCATE - LVL 3. Empty CERERE LIDER NATIONAL GUARD - 0 ORE JUCATE - LVL 3.

Dum Oct 08, 2017 12:01 pm
1.Nickname pe server:Jiggy.POLITAI
2.Nume real:Robert
3.Cati ani ai:13
4.De unde esti:Bucuresti sector 2
5.Ai 5 ore jucate:Nu .
6:Poza stats:-
7.Descriere personala minim 10 randuri:Numele meu este Robert Cred că sunt puține persoane care mă cunosc cu adevărat. Nu pot spune că sunt un om simplu sau ușor de înțeles. Sunt o fire contradictorie, complicată. Și apreciez enorm oamenii care încearcă să mă înțeleagă și nu se grăbesc să mă judece.
Sunt zile în care confortul patului meu îmi aduce cea mai mare satisfacție, dar sunt și zile în care mă pun în mișcare și la sfârșitul zilei, când trag linie, sunt uimită și eu de câte am reușit să fac.
Sunt momente când devin egoist, când mă gândesc doar la mine și trebuie să recunosc că uneori, lucrul asta m-a scutit de câteva suferințe în plus la momentul respectiv, dar m-a și dezavantajat în timp.
Mă înspăimântă ideea de a fi neputincios. De a privi un lucru, o situație, un moment fără a putea face nimic pentru a-l schimba. Mă înspăimântă faptul că deseori, realitatea te ajunge din urmă și îți arată cât ești de “mic”… pentru că da, uneori, nu e vorba doar de voință. Uneori, oricât de mult ai vrea să fie altfel, nu îți stă în putință să poți schimba acel ceva.
Cred în DOI, cred în prieteni deși până și prietenia a devenit în momentul de față un lucru relativ, cred nu-ți ajunge o viață pentru a cunoaște un om cu adevărat, cred că printre lucrurile pe care ar trebui să le trăim de mai multe ori în viață se numără copilăria. Copilaria€… mi-ar plăcea să vorbesc mai mult despre asta, dar devin nostalgică atunci când o fac. Nu vreau să devin nostalgică acum.
Iubesc marea. Nu mă satur niciodată să o privesc, să o miros, să o gust. Pentru mine e un infinit care nu mă sperie, ci mă încântă.
Iubesc oamenii frumoși sufletește. Mă inspiră și mă fac să cred că dacă vor, oamenii chiar pot fi buni. Nu am întâlnit mulți, dar aceia pe care i-am întâlnit mi-au dăruit puțin din lumea lor, înfrumusețând-o și pe a mea. Am descoperit astfel, că încă mai sunt oameni care dăruiesc pur și simplu, fără să aștepte ceva în schimb.
Sunt omul care iubește fără să fie gelos. Pentru unii oameni asta e un paradox, pentru că în mod greșit, în prezent, iubirea e asociată cu gelozia și invers. Fals, fals, fals. Având o experiență destul de ciudată, dar extrem de educativă, alături de un om extrem de gelos m-a făcut să văd lucrurile diferit, să vreau să nu intru și eu în categoria femeilor care controlează obsesiv telefoanele, buzunarele și căsuțele de email ale partenerilor lor așteptând să găsească ceva. Îmi place să cred că am ajuns în punctul în care îmi pot da seama că ceva nu este în regulă din atitudinea omului de lângă mine. Mi se pare mai simplu și mai puțin extenuant. Prima variantă e o pierdere inutilă de timp și de energie.
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?:
9.Zi Faction History-ul tau:-
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Ma voi descurca foarte bine ca lider .
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]: Dap.
xraven_online
xraven_online
Admin
Mesaje : 86
Data de înscriere : 24/09/2017
http://darkzone.123.st

CERERE LIDER NATIONAL GUARD - 0 ORE JUCATE - LVL 3. Empty [ACCEPTAT]

Dum Oct 08, 2017 12:02 pm
Vei fi tras la teste!
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum