Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
DeadStrow
Mesaje : 24
Data de înscriere : 06/10/2017

CERERE LIDER TAXI LS Empty CERERE LIDER TAXI LS

Vin Oct 06, 2017 5:17 pm
1.Nickname pe server: DeadStrow
2.Nume real:Ma numes Marian Lucian
3.Cati ani ai:am varsta de 14 ani.
4.De unde esti:Sunt din Bucuresti sector 5.
5.Ai 5 ore jucate:Nu , tocmai ce m am apucat.
6:Poza stats: admin
7.Descriere personala minim 10 randuri:Salut , ma numesc Marian am varsta de 14 ani , sunt un tip intelept cu simntul unorului dezvoltat , imi place sa imi petrec timpul pe PC si cu prieteni mei . Cand vine vorba de ceva important eu ma implic idiferent de orice ar fi , stiu sa respect oameni atata timp cat si ei ma respecta pe mine , sunt un tip ambitios cu cei 7 ani de acasa ,stiu cand sa imi bag nasul , stiu cand sa tac cand trebuie si stiu sa intervin cand este cazutl .Sunt un tip civilizat care ii place sa invete la scoala .Sunt un om normal ca ori care altul care stie sa respecte oameni . Stiu sa vorbesc corect gramatica , imi place sa fiu ordonat in viata la propiu si la figurat .Sunt un baiat de zece ani ,un copil simpatic si dragut.Sunt iubit si rasfatat atat de parintii mei cat si de bunici.Nu mi se refuza nimic din ceea ce imi doresc,dar nici eu nu ii dezamagesc.sunt foarte silitor,invat bine si imi fac parintii mandri atunci cand la sfarsitul anului sunt incoronat cu flori si iau premiul de excelenta.Nu sunt prea inalt ,am parul saten ca razele soarelui,ochii caprui ca seninul cerului ,o gura mica cu buze rosii ca macul care rosteste doar vorbe frumoase.Imi place sa joc tenis,sah si sa merg afara in parc unde imi consum energia si fac miscare.Jocurile pe calculator sunt pasiunea mea, dar si cartile de povesti .Parintii mei se mandresc cu mine deoarece nu i-am dezamagit niciodata.
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?: Sunt complet deacord.
9.Zi Faction History-ul tau: Sunt nou pe server , dar ma voi tine de el <3
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Eu stiu ca sunt capabil ca lider deoarece stiu sa ma coordonez  , stiu ce trebuie sa fac pentru a fii un lider , stiu sa respect toti playerii care vor aplica , si voi face alegeri complet corecte , le voi  da  o sansa tuturor.
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]: Nu , dar o sa il citesc dupa ce voi primi functia (daca este posibil)

Multumesc pentru timpul acordat , sa aveti o zi bune , numai bine !


Ultima editare efectuata de catre DeadStrow in Vin Oct 06, 2017 5:24 pm, editata de 1 ori
xraven_online
xraven_online
Admin
Mesaje : 86
Data de înscriere : 24/09/2017
http://darkzone.123.st

CERERE LIDER TAXI LS Empty [RESPINS]

Vin Oct 06, 2017 5:19 pm
Motiv: Nu ai scris 10 randuri!
Anti17
Anti17
Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/09/2017

CERERE LIDER TAXI LS Empty [ACCEPTAT]

Vin Oct 06, 2017 5:28 pm
Ai timp 24 de ore sa ma contactezi pe mine sau pe xraven pentru a sustine testele
Continut sponsorizat

CERERE LIDER TAXI LS Empty Re: CERERE LIDER TAXI LS

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum