Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
_F0r3st_
Mesaje : 16
Data de înscriere : 07/10/2017
Varsta : 20

Cerere leader F.B.I Empty Cerere leader F.B.I

Sam Oct 07, 2017 11:04 am
1.Nickname pe server_F0r3st_
2.Nume real:Nikita
3.Cati ani ai:14
4.De unde esti:Chsinau
5.Ai 5 ore jucate:am 4
6:Poza stats:-
7.Descriere personala minim 10 randuri:Ma numesc Nichita, am frumoasa varsta de 17 ani si locuiesc in Chisinau.Eu ma consider o persoana foarte distractica si foarte amuzanta sunt o persoan foarte intelegatore care stie cum sa se distreze chiar si in cele mai grele momente din viata dar intradevar sunt si o persoana foarte serioasa atunci cand este vorba de treburi importante.Timpul liber mi-l petrec participan la diverse sporturi cum ar fi :ping-pong, fotbal, pescuit .Animalele mele preferate sunt : cainele, leul , tigrul si puma.Cele mai preferate sunt caini si felinele.Preferatele mele sporturi sunt; fotbal, ping-pong, si pescuit.Eu nu sunt o persoana pretentioasa eu stiu sa ma multumesc cu ce am . Mie nu imi plac trei lucruri si acele lucuri sunt nesimtirea , minciuna si prostia aceste trei lucruri nu le suport .Dar intradevar mie imi plac oameni distractivi si care stiu sa se multumeasca cu ce au si cei care stiu cum sa se distreze chiar si in momente grele..O scurta caracterizare fizica: Am in jur de 1,70m si 68 kg. Am ochi albastri par saten. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos, calm poate uneori timid si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard...
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?:Da
9.Zi Faction History-ul tau:Nu am faction history
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Da
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]:Da
Anti17
Anti17
Mesaje : 31
Data de înscriere : 30/09/2017

Cerere leader F.B.I Empty [ACCEPTAT]

Sam Oct 07, 2017 11:06 am
AI 24 de ore sa ma contactezi pe mine sau pe xraven pentru a sunsinte testele. Voi da /check pe tine sa vad cate ore ai.
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum