Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
avatar
ToHoT
Mesaje : 7
Data de înscriere : 29/09/2017

.ToHoT.-3 ore jucate-Taxi Lv Empty .ToHoT.-3 ore jucate-Taxi Lv

Joi Oct 05, 2017 4:48 pm
1.Nickname pe server:.ToHoT.
2.Nume real:Roman
3.Cati ani ai:15
4.De unde esti:Chisinau
5.Ai 5 ore jucate:am 3
6:Poza stats:-
7.Descriere personala minim 10 randuri:Salut, ma numele Roman si am varsta 15 ani , locuiesc in orasul Timisoara un oras foare frumos .Sunt un baiat simplu, prietenos, calm si serios. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara, la un fotbal sau biliard... Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, pop, rap, hip hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, SF-urile si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur,Fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Amuzamentul este unul din hobby-urile mele, am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SA:MP-ul. In afara de SA:MP ma mai joc Counter-Strike respectiv NFS World, in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciuniule, mincinosii sau pacalicii. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu.
8.Esti deacord ca daca vei lipsi 2 zile fara cerere de inactivitate vei primi remove?:Da
9.Zi Faction History-ul tau:Lv Taxi lider.
10. Crezi ca te vei descurca ca lider?:Da
11.Ai citit regulamentul liderilor?[http://darkzone.123.st/t3-regulament-lideri]:Da
xraven_online
xraven_online
Admin
Mesaje : 86
Data de înscriere : 24/09/2017
http://darkzone.123.st

.ToHoT.-3 ore jucate-Taxi Lv Empty [ACCEPTAT]

Joi Oct 05, 2017 5:03 pm
Ai timp 24 de ore pentru a ma contacta pe mine sau pe Anti17 in joc pentru a acorda un test!
Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum